VAKUMAKS

Telefon

0533 408 45 04

Çalışma Saatlerimiz

08:00 ile 18:30 arası
Merkezi Süpürge

1991 yılından itibaren ağırlıklı inşaat sektöründe kullanılan yapı malzemelerinin satışı ve üretimi, 2013 yılından itibarense diğer işlerimizin yanında VACUMAXTURKİYE olarak merkezi vakum sistemi ithalatı ve montajı işine başladık. 2016 yılında almış olduğumuz kararla, Türkiye’de sistemin birçok parçasını Dünya standartları kalitesinde üretebileceğimizin, ayrıca inşaat sektöründeki tecrübemiz ve bu sistem hakkında bilgi birikimimizle, müşterilerimize daha kaliteli ürünler sunabileceğimizin farkındalığıyla Konya’da üretim tesisimizi kurduk.


2017 yılının başından itibaren VAKUMAKS MARKAMIZ adı altında üretmiş olduğumuz makinalarımızın vakum kalitesi, sunmuş olduğumuz montaj ve servis hizmetleri ile tüketicinin beğenisini kazanmanın haklı gururunu yaşamaktayız.


Misyonumuz


BİZ SİZİN İÇİN YAŞADIĞINIZ ORTAMLARI TEMİZLEMEYİ VE DAHA SAĞLIKLI ORTAMALAR DA YAŞAMANIZI SAĞLAMAYI KENDİMİZE GÖREV EDİNDİK.

İlkesi ile günümüze başlayarak çalışıyoruz.


Merkezi Süpürgeler
GÜVEN

Güven firmamızın ana temelini oluşturur. Karşılıklı güven ilkesi gerek şirket içi gerekse müşterilerimiz, bayilerimizle olan ilişkilerimizde iş birliğinin ana temelini oluşturmaktadır. Müşterilerimizle birlikte karşılıklı güveni esas tutarak yine müşterilerimizle birlikte özel çözümler üretiriz. İş ortaklarımızla kurduğumuz güvenli ilişkiler çerçevesinde ürünlerimizin performans, kalite ve tedariğinin sürekliliğine yönelik çalışmalar yürütürüz.


Merkezi Süpürgeler
BİRLİKTE ÜRETMENİN GÜCÜNE İNANIRIZ

Çalışanlarımız firmamızın itici gücüdür. Çalışanlarımızın eğitimini ve kişisel gelişimini şirket kültürümüzün bir parçası olarak görür ve bu çerçevede potansiyellerini en iyi şekilde ortaya koyabilecekleri katılımcı bir şirket kültürünü ve ortamını yaratmaya çalışırız.


Merkezi Süpürgeler
SORUMLU VE ŞEFFAF DAVRANIRIZ

Etik kurallara, dürüstlük ilkelerine ve yasalara saygı gösteririz. Kaynakları verimli ve etkin kullanarak sürdürülebilir yaşamı ve gelecek kuşakları gözetiriz. Biz her zaman, toplumuza, insanımıza ve paydaşlarımıza karşı sorumlu ve şeffaf davranırız.


Merkezi Süpürgeler
İNOVASYON BİLİNCİNDEYİZ

Evrensel kaliteyi, yaratıcı çözümleri, hızlı ve hatasız hizmeti vermek için yeni fikirleri araştırır, öğrenen ve yaratıcı bir şirket olarak çalışanlarımızın sahiplenmesi için yenilikçiliği iş yapma anlayışımız olarak benimseriz.

Merkezi Süpürge

Vakumaks, hizmet talebinde bulunan her müşterisinin; ihtiyaçlarını ve hassasiyetlerini detaylı bir şekilde analiz ederek; müşteriye özel çözümler üretir. İhtiyaçlarınıza uygun; merkezi süpürge sistemi, altyapı malzemesi, altyapı projesi ve iş gücü temin eden firmamız; farklı hizmet üretebilme esnekliği, müşteri memnuniyetini, hızlı ve kaliteli servisi, uygun fiyatı, profesyonel bütünlüğü, sağlam referansları ile size özel çözümler üretir.

İhtiyacınız olan hizmeti sizlere sunan Vakumaks; pratik yapısı yüksek iş hacmi ile maliyet kontrolünde sağlamış olduğu gücü; “ekonomik fiyat-kaliteli ürün” stratejisi ile müşterilerine yansıtır.

Vakumaks 40 yılı aşkın sektör tecrübesini, kendi ekibinin genç ve yenilikçi tecrübesi ile birleştiren; kendisine duyduğu güveni, sunduğu kaliteli ve üstün hizmet ile müşterisine yansıtan ürettiği her ürüne eksiksiz garanti veren Türkiye’nin en büyük merkezi süpürge sistemi firmasıdır.

Bizler için öncelikli kazanç, bizlere duymuş olduğunuz güveninizdir.

VAKUMAKS A.Ş.